Saadet Partisi Sultangazi'den Muhtarlara Kahvaltı Programı

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği programda Muhtarlarla bir araya gelindi. Programda konuşan Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan Muhtarların mahellerimiz ve ilçemiz için önemli görevler ifa ettiklerini belirterek

Saadet Partisi Sultangazi'den Muhtarlara Kahvaltı Programı
15 Mart 2021 - 13:23 - Güncelleme: 15 Mart 2021 - 13:29
Saadet Partisi Sultangazi’den Muhtarlara Kahvaltı Programı

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği programda Muhtarlarla bir araya gelindi. Programda konuşan Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan Muhtarların mahellerimiz ve ilçemiz için önemli görevler ifa ettiklerini belirterek özellikle pandemi sürecinde özverili bir şekilde yaptıkları çalışmalardan dolayı tüm muhtarlara teşekkür etti. Muhtarların tek tek söz aldığı programda mahallelerimizin güncel sorunları gündeme getirildi. Muhtarların sekreter sorunları konuşularak çözüm için öneriler sunuldu. İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan ilçemizdeki tüm kesimlerin sorunlarının not alındığı kartları muhtarlara ve yerel gazete temsilcilerine takdim ederek sorunları yazılı olarak iletmelerini talep etti.

Programın sonunda İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan tüm muhtarlara yaptıkları hizmetler ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum